Rrjet pedofilie,apo kodoshe politike.

Rrjet pedofilie,apo kodoshe politike.Ne Korrik 2013 policia ndaloi ne flagrance nje person 40 vjec qe ngacmoi nje vajze 10 vjece ne ashensor???A e dinit si quhej ky tipi???Plarent Shehu, njeriu i Koco Kokedhimes kete e publikon jo nje medie dosido por nje grup mediash prestigjoze por kete lajm nuk e botoj te vertete vetem gazeta […]Read Post ›

Advertisements

Korça Zonja Korçë.

.Kristi Samara Korça Zonja Korçë nuk e mbështjell me mister moshën e saj. Ajo ta thotë vetë se është më tepër se 500 vjet e vjetër. Kur Iljaz Mirahori ishte fëmijë dhe flinte në një lëndinë të hapur, i bënte hije një shqiponjë duke i ndejtur sipër si satelit gjeostacionar. Që domethënë se Mirahori ishte […]Read Post ›

Advertisements

Armet kimike te Sirise ne Sazan ???

THONE SE ARMET KIMIKE TE SIRISE PO DEMONTOHEN NE SAZAN ??? Lajmi nuk eshte 100% i vertete por nje te vertete brenda tij e ka. Se ne Sazan ne ish ishullin super ushtarak shqiptar,sot te braktisur, ne fshehtesi te plote, dicka po ndodh. Armet kimike Siriane po demontohen fshehur dhe larg gjithshkaje qe ka te […]Read Post ›

Advertisements

JA SKANDALET SEKSUALE TE POLITIKANEVE SHQIPTARE

Skandalet seksuale ; Të majtët, më të ndezur. Në 23 vjet demokraci, për herë parë skandalet seksuale të politikanëve hyjnë në një debat publik. Ndërmjet dy qeverive që kanë marrë më shpesh pushtetin në dorë, në mes të majtës dhe të djathtëS. E majta ka arkivuar rastet më flagrante të skandaleve seksuale të pushtetarëve – […]Read Post ›

Advertisements

Shoket e Kokedhimes nuk kane vdekur

Favoret Seksuale: VAZHDOJNE ASIONIN  MIQTE E KOKEDHIMES. Gruaja shkon në polici se e dhunonte burri, shefi i kërkon favore seksuale.Ernest Ndue Paluku, me detyrë Shef i Stacionit të Policisë Velipojë, (Komisariati i Policisë Shkodër), u arrestua pasi dyshohet se ka konsumuar elementët e veprës penale të “Shpërdorimit të detyrës”dhe “Marrdhënie seksuale ose homoseksuale duke shpërdoruar […]Read Post ›

Advertisements

Sokol Olldashi dhe nje leter e hapur.

Zoti Kryetar, po e nis kète leter me fjalen e mikut, atdhetarit, drejtuesit dhe intelektualin e pa harruar te Partine Demokratike. Njeriut  i lire brenda forces se tij politike. Fjala e z Sokol Olldashi,drejtuar anetareve te forces sone ne nje takim ne vitin2003 ne Selanik: “Sikur te punonin  te gjitha deget e PD_se neper rrethe, […]Read Post ›

Advertisements

PEDOFILI MINOREN.

Pedofili Minoren Edison YPI Ajo që rrëfejnë gazetat për një zyrë partie në Sarandë që përdoret si zyrë punësimi dhe me një pedofil që kërkoi të bënte orgji me një nënë hallexheshë dhe të bijën minorene, është e vërteta e veshur, e mbathur, e qepur, e kopsitur. E vërteta e çveshur, e vërteta lakuriqe e […]Read Post ›

Advertisements

Në vend të një manifesti

Në vend të një manifesti Nga: Shenasi Rama. Njerezit e uritun, me gjetë shpresë e zgjidhje ma të mirë për të ardhmen po presin që zgjidhja do të vijë dikur e prej dikah, presin, të gjithë presin e vetë nuk bajnë asgja. Tranzicioni drejt askundit po përfundon me oligarkinë e krimbur në miliarda e një […]Read Post ›

Advertisements

Dasmat janë në përfundim.

Gjithnjë kam qenë i vetëdijshëm se pas çdo shkrimi kritik hyja në shtigje me rreziqe të mëdha, por i kam marrë parasysh të gjitha dhe gjënë më të keqe…! Dikush duhet të informojë opinionin për të vërtetën se çfarë po ndodh me arsimin, kulturën dhe integrimin e shoqërisë ku jetojmë dhe punojmë në Maqedoni. Dikush […]Read Post ›

Advertisements

Mulla Idriz Gjilani

“Njëqind vjet n’i paça jetë, të gjitha kam për t’i kaluar kaçak, e kurrë nuk kam për t’u pajtuar me pushtuesin e Kosovës, e copëtuesin e Shqipërisë…!”Dhe un personalisht si Natmir Ismaili asnjeher nuk do ti perkulem as sllavit dhe as grekut dhe as nje armikut qe do te tentoje tna roberoje edhe pse jemi […]Read Post ›

Advertisements