KUR SHTETI AS TE MBRON, DHE AS TE LEJON TE VETEMBROHESH.

Azilit në vende e BE_së për çdo lloj arsye është i paligjshëm dhe penalizon cdo qytetar shqiptar që do kërkojë azil në këto vende. Deklaron Ermal Milori, shefi i Komisariatit të Policisë Rinas. Por e verteta,eshte krejt ndryshe.Ne shqiperi ka kohe qe jo vetem gjakmarrja, krimi i rruges dhe pasiguria per jeten,por dhe kushtet e […]Read Post ›

Advertisements

HITLERI TAKOHET ME DUCEN…RAMA ME VUCICIN!

GAZETA TOMORRI ME LAJMET E FUNDIT. Deri ku do të shkojë e keqja që ska fund Z kryeministër. Vertet u bashkuan nje milion vota te shqiptareve dhe larguan “Perbindeshin” Berisha nga pushteti, por shumica e votuesve qe e bene kete dhe besuan te ju rilindja, dhe ne premtimin tuaj,e bene  jo per ideal, por per […]Read Post ›

Advertisements

HIS IS DISGUSTING! KJO ËSHTË E PËSHTIRË !

UEFA gives Serbia the 3-0 win against Albania. Rezaul Karim Arif THIS IS DISGUSTING! UEFA gives Serbia the 3-0 win against Albania because Albanian players couldn’t get back in the game and also has fined both countries’ FA-s with 100.000 euros Serbia’s fans attacked Albanian players with chairs too, and on top of that even […]Read Post ›

Advertisements

Nuk na e ka fajin UEFA por serbofilët shqiptarë

Kur Kamber Loshi, fshatari analfabet nga Drenica e gjeti veten të rrethuar nga policët dhe ushtarët serbë rreth 90 vite më parë, ai tha një fjalë të madhe, të cilën mund ta kishin vërtetuar në ndërkohë me libra historianët tanë, nëse do të kishte të tillë që e meritojnë emrin ndër shqiptarët. Kamber Loshi tha: […]Read Post ›

Advertisements

EDVIN RAMA LUAN ME DISA PORTA NJEHERESH DUKE PERJASHTUAR SHBA DHE NATO.

Beogradi kryeqytet i shovinizmit, lojë me shumë porta me rusët dhe kinezët, Tirana kërcen vallen e Berlinit dhe të BE, mendon se ku të fshehë paratë. Veprimtari shqiptar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Shenasi Rama  komenton tensionimin e befte te mardhenieve nemes serbeve dhe shqiptareve,ndersa ben dhe nje analize per tiparet e udheheqesve politike te serbeve dhe shqiptareve,ne raport me […]Read Post ›

Advertisements