Protesta historike vazhdon… FOTO-GALERI nga “ÇADRA E LIRISË” 15 Mars

Protesta e opozitës përpara kryeministrisë vazhdon të zhvillohet me intensitet paralelisht me zhvillimet e reja politike.

Sot, në ditën e 26 të saj, kreu i opozitës Lulzim Basha zhvillojë takim me urbanistë e arkitektëe për problemet e shumta që ka vendi në këtë drejtim dhe sidomos për programin “Rilindja Urbane”, që opozita e ka emëruar si programi i fasadave.

Foto; Hamza Hatika

Foto; Hamza Hatika
Foto; Hamza Hatika

Fotot: Hamza Hatika

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s