Drejtuesit e Republikës Fantazmë të Çamërisë të dënuar për vjedhje dhe drogë (Dokument)

Prej kaq kohësh jemi mësuar të shohim disa persona  nga Shqipëria duke folur se kanë themeluar Republikën e Çamërisë në Hollandë, duke përfituar edhe fonde nga shqiptarët e ndryshëm.

Ne balline-1[1].png

Ne rreth Festim Avdulla Lato me keshilltarin e tij Vlleh, Dritan Lluka.

Por kush janë në të vërtetë drejtuesit e kësaj Republike fantazme?

Ky dokument i gjykates se Vlores nxjerr ne te vertete se ku kemi katandisur, se cili eshte hajduti qe vet emerohet kryeminister i Camerise  ne ekzil.

Koha e bastardeve, mashtruesve ordinere. Koha  e mashtrimit te qytetareve came per ti keqperdorur me republika dhe kryeministra fantazme, thjesht koha e maskarenjve.

17439459_1751469168200454_362687132_n[1].png

Koha kur ish spiune te sigurimit (1200 lekesh) qe drejtojne edhe parti apo shoqata  fantazme  ne emigracion  jo vetem per te mashtruar dhe vjedhur, por dhe per tju sherbyer padroneve te vjeter dhe te rinj jane hapur si vaji ne turshi, duke demtuar rende jo vetem ceshtien kombetare por dhe integritetin, dinjitetin dhe veprimtarine e shoqatave dhe shqiptareve ne emigracion.

17410270_1751101168237254_1183884511_n-768x550[1].png

Thjesht disa njeres pa moral, hajdute te radhes, biles te cudit fakti qe edhe vllehe me dokumenta homogjenis (greke) jane keshilltare te kryeministrit hajdut fantazme te Camerise, Festim Lato.

17439763_1751098501570854_1323880455_n[1].jpg

Turp.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s