Agjenti Islamik i Serbisë Bekir Halimi tregon që edhe 100 njerëz me i vra të falen nga allahu!

Nga Skender Jashari/

Tregon gjoja  një shembull që një vrasës kishte vra 100 veta, dhe se  Allahu  e  ka shkurtu  distancën    me qëllim që të  shpëtojë një  vrasës!

Tregon që  duhet  të ndërrohet  vendi ku jeton me qëllim që të  bëhesh i mirë,  derisa këta   mallkojnë  Atdheun tonë, duke i quajtur  si  mëkatar gjithë njerëzit e vendit tonë, derisa   lëvdon  vendet islamike!

 

 

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s